Nokia Lumia 920 Rom Yükleme

Eğer benim gibi telefonları kurcalamaya meraklıysanız ya da herhangi bir sebepten dolayı yazılımsal olarak sorun yaşadığınız bir Nokia Lumia 920 telefonunuz varsa aşağıdaki yazılım sayesinde telefonunuzu hayata döndürebilirsiniz. İşlemin riskli olduğunu söylememe gerek yok ama telefon bricked mode diye tabir edilen “ölü cihaz” konumundaysa servisle uğraşmak yerine bir kere de olsa şansınızı deneyebilirsiniz. Ben aşağıdaki dosya yardımıyla 2 adet bricked modundaki Lumia 920’yi düzeltmeyi başardım.  Ayrıca cep telefonu teknik servisleri de aşağıdaki dosya ile gelen Lumia 920 telefonların yazılımlarını düzeltebilirler.

Dosyada virüs yok ama indirdikten sonra bir defa da siz taratırsanız yararınıza olabilir.

– Dosyayı kullanarak yaptığınız işlemlerde, karşılaştığınız zararlarda kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum. İşlem risklidir. 

 

Dosya Yükleme Adresi: Nokia Lumia 920 ROM Dosyası

Dosya Şifresi: gokselozardali.com ve ya www.gokselozardali.com

Dosya Boyutu: 528 MB

Dosyayı telefona nasıl atmanız gerektiğini anlatmıyorum zaten internette bir çok kaynakta bilgi bulunuyor. Yapamayanlar olursa yorum bırakabilirler. Uygun oldukça cevap vermeye, yardım etmeye çalışırım.

 

Hoşunuza gidebilir

3 yorum

  1. Paylaşım için teşekkürler, düşüncelerini gerçekleştirmeni temenni ederim umarım hayatta başarılı olursun bahtın açık olsun.

  2. Merhabalar. Öncelikle bilgi için teşekkürler. Fakat; ROM Dosyasını indirdim, şimdi ne yapacağım hakkında bir fikrim yok :P 4S vardı bende lumia 920 ile takas ettim, sıfırlamak istedi karşımda ki çocuk fabrika ayarlarına döndürdük çark çıktı ekranda baya döndü döndü daha sonra kapandı şimdide nokia yazısı geliyor ve hiç gitmiyor. Flash atmam gerektiğini söylediler. nasıl yükliyicez acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir